17.06.2016 Захід для батьків: Особливості виховання підлітків | Якимівський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
9 Июл, 2016

17.06.2016 Захід для батьків: Особливості виховання підлітків

17.06.2016 року В Якимівському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено черговий захід для батьків на тему: «Особливості виховання підлітків», до якого долучилась фахівець з питань соціальної роботи із суб’єктами пробації Якимівської РВ КВІ Місевич К.С.
Підлітковий вік є одним з найважчих періодів виховання дитини, саме тому слід підвищувати обізнаність батьків щодо характерних особливостей віку від 12 до 18 років. Фахівець із соціальної роботи ЯРЦСССДМ Бірюк Л.В. проінформувала учасників заходу про вікові розбіжності дітей та особливості їх виховання та розвитку. Було розглянуто складнощі в спілкуванні з підлітками, причини та наслідки конфліктної поведінки та соціально-прийнятні способи вирішення конфлікту.
Представник КВІ розповіла запрошеним на захід батькам основні засади Міжнародної Конвенції прав дитини, обов’язки та відповідальність неповнолітніх за протиправні дії. Крім того, учасників зустрічі було проінформовано щодо статистики правопорушень серед підлітків.
Наприкінці заходу батьки підлітків поділились досвідом з виховання та обсудили проблемні питання в спілкуванні з дорослими дітьми.
Бірюк Л.В.
SAM_5918 SAM_5920

Вам понравиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *