Робота органу опіки та піклування у Якимівській селищній раді | Якимівський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
23 Май, 2018

Робота органу опіки та піклування у Якимівській селищній раді

 

Орган опіки та піклування є дорадчим органом, який у своїй роботі керується Конституцією України, Цивільним кодексом України, Сімейним кодексом України, Законами України «Про звернення громадян», «Про охорону дитинства», «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування», « Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей»,  Правилами опіки та піклування, постановами Кабінету Міністрів України, іншими нормативно-правовими актами.

При створенні об’єднаної  територіальної громади , вперше за 15  років  роботи Якимівський  ЦСССДМ приймає безпосередньо активну і пряму участь у засіданнях органу опіки та піклування ОТГ, проводить всю попередню  соціальну роботу.

Членами комісії  розглядаються конфлікті  ситуації  між  батьками  щодо  часів  спілкування  з  дитиною,  рівень  утримання  та  виховання  дітей  у  багатодітних сім’ях,  які  знаходяться  на обліку  у центрі, доводиться  до  відома  проведення  соціальної роботи  у громаді. Набираємося  досвіду  оформлення  дітей-сиріт  до   різних форм  влаштування, інформуємо  про  роботу  направлену  на придбання  соціального  житла  для  дітей  пільгової категорії. Нове  навантаження, нова  відповідальність, але є прибутки  у вигляді співучасті  у  виконанні  державної соціальної політики у нашій новоутвореній громаді.

Директор  ЯРЦСССДМ                                                                   Н.С.Волошко     

Вам понравиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *