Безпечна поведінка підлітків в соціальній мережі | Якимівський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
10 Мар, 2017

Безпечна поведінка підлітків в соціальній мережі

Сучасні підлітки все більше часу проводять в соціальних мережах, заміняючи живе спілкування комунікацією в онлайн-ресурсах. Це є великою загрозою сьогодення, адже в мережі інтернет з’являється все більше так званих «смертельних ігор», які спрямовані на маніпуляцію свідомістю підлітка. Результат такої фатальної гри – самогубство! Ми не можемо залишатися осторонь проблеми, яка загрожує нашим дітям!

6 та 9 березня 2017 року спеціалісти Якимівського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели профілактичні заходи в загальноосвітніх школах смт. Якимівка (ЗОШ №1 та ЗОШ №2) для учнів підліткового віку. Фахівець із соціальної роботи Бірюк Людмила Василівна розповіла підліткам про характерні особливості перехідного віку, про їх труднощі та внутрішні конфлікти, які можуть спонукати до саморуйнівної поведінки. Директор центру Волошко Наталя Сергіївна проінформувала учнів про ризики, які несуть ігри в інтернет-просторі «Синій кит», «Розбуди мене о 4.20» та інші; пояснила механізм, за яким координатори гри маніпулюють свідомістю підлітків. Учням було донесено, що вони самі наражають себе на небезпеку та дають сигнал маніпуляторам, виставляючи в соціальних мережах інформацію про себе, свої світлини. Цінну інформацію дає маніпуляторам «смертельних ігор» надмірна довірливість та близкість! Ми не знаємо, хто знаходиться по іншу сторону екрану. Тільки спілкуючись з людиною вживу, можна зрозуміти її настрій, її почуття та наміри! Не даремно Михайло Булгаков писав: «Не розмовляйте з незнайомцями!»

Сподіваємось нам вдалося достукатись до сердець школярів та переконати їх, що всі життєві труднощі можна вирішити, і головна цінність людини – це її життя!

Бірюк Л.В.

Вам понравиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *