Дискусія з учнівською молоддю на тему «Профілактика сімейного насилля та жорстокого поводження з дітьми» | Якимівський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
29 Ноя, 2017

Дискусія з учнівською молоддю на тему «Профілактика сімейного насилля та жорстокого поводження з дітьми»

В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля» Якимівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводить просвітницькі заходи в школах району. 29.11.2017 року проведено лекцію — дискусію в Якимівській ЗОШ №1 для учнів 7-мих класів на тему «Профілактика сімейного насилля та жорстокого поводження з дітьми».

Фахівці із соціальної роботи Бірюк Л.В. та Младьонова Г.М. ознайомили учнів з ознаками та видами насилля. В ході бесіди з дітьми, виявили як проявляється той чи інший вид насилля. Закріпили цю інформацію обговоренням міфів про насилля. Завдяки перегляду тематичного відеороліку, діти змогли побачити механізм розвитку насильницьких дій. Насилля відбувається по колу і часто в родині сварки між батьками переходять на дитину, яка в результаті страждає від агресії батьків! Найгірше, що негативні прояви поведінки батьків, дитина в майбутньому переносить у власну родину. Головний висновок — потрібно вчасно зупинити це коло, і це потрібен зробити дорослий, який може усвідомити причини та наслідки насильницьких дій і не допустити їх продовження у своїй родині!

Щоб розпізнати та зупинити насилля, діти повинні знати свої права. Тому в завершенні зустрічі з учнями, ми розглянули презентацію на тему «Права дитини», повідомили, куди слід звертатись, якщо ви є свідком насилля, або це відбувається з вами, і провели анонімне анкетування. Діти жваво приймали участь в обговоренні теми насильства, задавали запитання та висловлювали власні думки!

Бірюк Л.В.

Вам понравиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *