Екскурсія до Краєзнавчого музея, присвячена до Міжнародного Дня сім'ї | Якимівський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
19 Май, 2017

Екскурсія до Краєзнавчого музея, присвячена до Міжнародного Дня сім’ї

19.05.2017 року Якимівський районний центр соціальних служб для сім’ї. дітей та молоді спільно з відділом пробації організував благодійну екскурсію до Якимівського краєзнавчого музея, яка присвячена Міжнародному Дню сім’ї. Екскурсію відвідали батьки з сімей, які потрапили у складні життєві обставини та неповнолітні правопорушники, які відбувають покарання без позбавлення волі. Директор музея Гнєдашев Віктор Миколайович провів захоплюючий екскурс до історії розвитку рідного краю, розповів про традиції та побут наших пращурів, про тяжкі роки Великої Відчизняної війни та завершив екскурсію новітньою історією — розповіддю про воєнні дії в зоні АТО, про сучасних героїв. які загинули, захищаючи Україну!

Учасники заходу мали змогу доторкнутися до культурної спадщини Якимівщини, розширити свій кругозір, що є надзвичайно корисним для підвищення виховного потенціалу батьків! Щиро дякуємо Гнедашеву В.М. та колективу музею за гостинний прийом!

Бірюк Л.В.

Вам понравиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *