Форум-театр як шлях до вирішення проблем | Якимівський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
3 Дек, 2018

Форум-театр як шлях до вирішення проблем

В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» 03.12.2018 року до Якимівської селищної ради завітав форум-театр громадської організації «Переселенці та громади разом», який проходить за підтримки німецької федерації GIZ, що діє за дорученням уряду Німеччини,в проекті психосоціальної підтримки та роботи з конфліктами ІІПУ (Ініціатив інфраструктурної програми для України). До заходу були залучені: директор та фахівці з соціальної роботи Якимівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; спеціалісти Служби у спавах дітей Якимівської РДА; методист відділу освіти, молоді та спорту Якимівської селищної ради; практичні психологи шкіл районного центру; соціальний працівник Територіального центру соціального обслуговування.

Основна ідея форум-театру — показати суспільству необхідність участі кожної людини у побудові кращого майбутнього, пояснити людям, що в більшості випадків поліпшення їх життя і зміна ситуації в країні залежить від них самих.  Технологія дозволяє ефективно змінювати ситуацію в локальних суспільних групах,  при чому їх спектр може бути дуже широкий. В даний час цей метод успішно застосовується в роботі з дітьми та молоддю, представниками самих різних соціальних верств і професійних співтовариств.

Всі присутні активно приймали участь у грі, випробували на собі вправи на розкутість, ділились власними думками та почуттями, приміряли різі образи, котрі непідвласні їм у повсякденному житті. У підсумку учасники форум-театру мали можливість скористатися набутими навичками, та намагались знайти шляхи вирішення тієї чи іншої конфліктної ситуації з метою протидії домашнього насильства.

Вам понравиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *