Гуманітарна допомога вимушено переміщеним особам | Якимівський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
16 Мар, 2018

Гуманітарна допомога вимушено переміщеним особам

15.03.2018 року на базі Якимівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді був проведений благодійний захід для вимушено-переміщених осіб, які проживають на території Якимівського району, — видача гуманітарної допомоги (куртки) від Агенства ООН у справах біженців. Начальник відділу соціальних інспекторів Управління соціального захисту населення Федорищева О.В. організувала явку 15 громадян з числа ВПО, які прийшли до центру та отримали не тільки гуманітарну допомогу, але і мали можливість обговорити свої найгостріші питання. Представники Агенства ООН поспілкувалися з присутніми, запитали про їх потреби, розповіли про напрямки своєї діяльності та види допомоги, яку вони надають.

Центр соціальних служб в особі директора Волошко Н.С. надав інформацію учасникам заходу про можливість отримання безоплатної правової допомоги. Спеціалістами центру зібрано контактну інформацію від присутніх з метою надання їм будь-якої соціальної, юридичної або гуманітарної підтримки в подальшому.

Тільки завдяки злагодженій роботі державних, громадських та благодійних організацій можна об’єднати зусилля та дійсно допомогти потребуючим особам.

Бірюк Л.В.

Вам понравиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *