Лекція-дискусія з учнями «Проблема насилля та жорстокого поводження з дітьми» | Якимівський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
6 Дек, 2017

Лекція-дискусія з учнями «Проблема насилля та жорстокого поводження з дітьми»

05.12.2017 року відбувся інформаційно-просвітницький захід для учнів старших класів Якимівської ЗОШ №2, присвячений Всеукраїнській акції «16 днів проти насилля».

Фахівці центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Бірюк Л.В. та Хлопко О.В. ознайомили учнів з проблемою насилля, головними ознаками цього явища. В формі діалогу визначили види насилля та переглянули тематичний відеоролік, який розкриває механізм насильницьких дій. Насилля відбувається по колу, і часто в родині сварки між батьками переходять на дитину, яка в результаті страждає від агресії батьків! Найгірше, що негативні прояви поведінки батьків, дитина в майбутньому переносить у власну родину. Головний висновок — потрібно вчасно зупинити це коло, і це потрібен зробити дорослий, який може усвідомити причини та наслідки насильницьких дій і не допустити їх продовження у своїй родині!

Знання власних прав, закріплених Міжнародною Конвенцією ООН, дає змогу виявити та зупинити насилля на ранніх етапах. Тому в завершенні бесіди з учнями, ми показали презентацію на тему «Права дитини» і повідомили, куди слід звертатись, якщо ви є свідком насилля, або це відбувається з вами.

Діти приймали активну участь в процесі обговорення проблеми насилля, задавали запитання та висловлювали власні думки. Вважаємо подібні заходи дуже корисними та інформативними, оскільки вони поширюють знання серед молоді про таке негативне явище, як насилля в родині, насилля над жінками та жорстоке поводження з дітьми.

Бірюк Л.В.

Вам понравиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *