НАЙКРАЩИЙ ЖИТТЄВИЙ СЦЕНАРІЙ – ЩАСЛИВА ГАРМОНІЙНА СІМ'Я! | Якимівський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
24 Янв, 2020

НАЙКРАЩИЙ ЖИТТЄВИЙ СЦЕНАРІЙ – ЩАСЛИВА ГАРМОНІЙНА СІМ’Я!

23 січня фахівець із соціальної роботи Якимівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Хлопко О.В, разом зі старшим інспектором Якимівського РВ філії ДУ «Центр пробації», Андрєєва С.В, провели груповий захід для батьків неповнолітніх, які засуджені до покарань не пов’язаних з позбавленням волі.

Метою заходу було підвищення рівня поінформованості щодо належного виконання батьківських обов’язків, ознайомлення з основними потребами дітей та стилями сімейного виховання, розглянути способи прояву любові до дітей.

Опора та підтримка у нашому житті завжди відходить від найрідніших нам людей – наших батьків. Вже звикли, що бути відповідальними батьками – означає любити дитину та піклуватися про неї. Нажаль батьки не завжди виконують належним чином свої батьківські обов’язки: забувають, не знають, чи не хочуть знати про відповідальне батьківство. Саме розуміння між батьками, підтримка, самореалізація, спільне дозвілля та участь у вихованні дітей створюють сімейне середовище сприятливе для розвитку дитини. Щаслива гармонійна сім’я – найкращий життєвий сценарій, приклад для нашого майбутнього, синам і донькам.

Дуже шкода, що мамусі та татки оступаються та потрапляють в неприємні життєві ситуації, а іноді не в змозі самостійно справитися з труднощами. Саме для того і створені центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і наш не виключення. Фахівці центру можуть надати підтримку в любий час, особисто та навіть у телефонному режими. Впевнені, що це не даремно!

Вам понравиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *