Навчальний семінар для психологів «Терапевтичні собаки для України» | Якимівський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
23 Янв, 2018

Навчальний семінар для психологів «Терапевтичні собаки для України»

18-19 січня 2018 року в м. Запоріжжя відбувся навчальний семінар для психологів «Терапевтичні собаки для України», який проводила Німецька організація GIZ. Від Якимівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в семінарі приймала участь директор — Волошко Наталя Сергіївна.

Зарубіжні дослідження доводять, що взаємодія людини та собаки дає значний фізіологічний та психотерапевтичний ефект. Часто цей вид терапії використовують для дітей з особливими потребами; дітей, які мають ментальні розлади, проявляють тривожність або агресивність. Участь тварини у процесі терапії сприяє посиленню уваги дитини, покращенню її емоційного стану, дитина швидше іде на контакт. Під час взаємодії з твариною знижується напруга, стабілізується пульс, серцебиття, що впливає позитивно на подальший психотерапевтичний процес.

Мета німецько-української співпраці в даному напрямку – підготувати психологів та кінологів з собаками для впровадження програми «Терапевтичні собаки для України». В подальшому планується проводити пробні терапевтичні сесії в різних регіонах України для відбору психологів. Цей проект є дуже прогресивним для нашого суспільства. Події останніх років призвели до збільшення кількості дітей, які мають поведінкові та емоційні розлади і потребують надання кваліфікованої психологічної допомоги. А каніс-терапія, терапія за допомогою собак, допоможе більш якісно та ефективно впливати на покращення психологічного здоров’я дітей. Сподіваємося, що цей інноваційний напрямок буде впроваджено і в нашому регіоні!

Бірюк Л.В.

Вам понравиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *