ОПИТУВАННЯ! | Якимівський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
23 Апр, 2020

ОПИТУВАННЯ!

Шановні мешканці Якимівської селищної  ради!

Ініціативна група Якимівської селищної ради працює над створенням профіля нашої громади з 13 квітня 2020 року. Проект створення профіля громади реалізується за підтримки Програми розвитку ООН у Приазовському  регіоні. Даний документ є інструментом розвитку, можливостей та вивчення наявних ресурсів об’єднаної територіальної громади. Родзинка профілю громади в тому, що це документ, створений за участі громади, та  відображає погляд на спільноту зсередини.

На сьогодні  цікава та найбільш важлива саме Ваша, шановний мешканець, думка про майбутнє Якимівської селищної ради. Наша Громада має бути найкращою, найбезпечнішою, привабливою, а головне спроможною!

Свої пропозицій щодо розвитку та можливостей нашої Громади можете надавати он-лайн за посиланням  https://tinyurl.com/zap2020

 Запрошуємо Вас до участі у створенні профіля громади.

Для реалізації проекту в опитуванні мають взяти участь  400 і більше мешканців нашої Громади. Від вашої активності, ЖИТЕЛІ ЯКИМІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ, залежить на скільки актуальним, реальним та об’єктивним буде створений профіль нашої громади.

Для наглядового ознайомлення зі створеним профілем громади надаємо Вам посилання на вже існуючі профілі інших громад  —https://drive.google.com/drive/folders/1khMlYvNEsKDBwgO4zxHFIg9I8xs-y0Xk.

                                   Он-лайн опитування  триватиме до 22.05.2020 р.  

Вам понравиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *