Попередження насильства в сім'ї серед умовно засуджених. | Якимівський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
20 Фев, 2019

Попередження насильства в сім’ї серед умовно засуджених.

Насильство та жорстокість у сім’ї не лише руйнують гармонію і злагоду в ній, а й виступають однією з предумов злочинності у суспільстві загалом. Саме це явище нерідко призводить до бездоглядності та безпритульності дітей, зростання кількості розлучень, формування насильницького менталітету нації, жебракування.

13.02.2019 року в Якимівському районному відділі філії ДУ «Центр пробації» Запорізькї області фахівцем соціальної роботи центру соціальних служб спільно зі старшим інспектором Якимівського РВ
філії ДУ «Центр пробації» Запорізькї області було проведено лекцію для неповнолітніх, які засудженні до покарання без позбавлення волі. Темою лекції було: «Попередження насильства в сім’ї».

У ході лекції учасників зустрічі було ознайомлено з інформацією про види насильства та можливостями уникнення насильства в сім’ї. Умовно засудженим було надано контактну інформацію щодо установ і організацій, які можуть надати допомогу.

Фахівець із соціальної роботи ЯРЦСССДМ

Хлопко О.В.

Вам понравиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *