Профілактика насильства в сім'ї та жорстокого поводження з дітьми | Якимівський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
19 Фев, 2018

Профілактика насильства в сім’ї та жорстокого поводження з дітьми

Згідно статистичних даних, жертв домашнього насилля в кількісному співвідношенні більше, ніж жертв автокатастроф та пограбувань разом. В українському суспільстві проблема гендерного насильства стоїть дуже гостро. На жаль більшість жінок, які страждають від фізичного, економічного, сексуального або психологічного насилля від чоловіків,  тривалий час не звертаються за допомогою та замовчують проблему.

16.02.2018 року в Якимівському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді був проведений інформаційно-просвітницький захід для батьків з сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, метою якого було розглянути проблему домашнього насильства. Під час зустрічі з батьками, ми визначили ознаки насильницьких дій та види насилля, переглянули тематичні відеороліки. Учасників заходу було проінформовано щодо правил безпеки в разі фізичного насилля та куди звертатись за допомогою!

Сімейне насилля не проходить безслідно для дітей, адже діти не тільки спостерігають за жорстокістю в родині, але і самі втягуються в цей процес. В сім’ї, де є насильство, дитина не відчуває себе в безпеці. Це негативно впливає на її психіку, та найгірше, якщо і діти страждають від жорстокого поводження з боку дорослих. Дитина не взмозі захистити себе самостійно. Саме тому ми закликаємо батьків створювати безпечні умови в своїх сім’ях та ні в якому разі не замовчувати факти насильства.

Бірюк Л.В.

Вам понравиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *