Профілактика вживання алкоголю | Якимівський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
12 Янв, 2017

Профілактика вживання алкоголю

 05.01.2017 року директор Якимівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Волошко Наталя Сергіївна провела просвітницький захід для неповнолітніх правопорушників, які перебувають на обліку в Кримінально-виконавчій інспекції на тему «Профілактика вживання алкоголю».

Молоді люди, які стоять на порозі самостійного життя, можуть під впливом оточення обрати хибний шлях: вести нездоровий спосіб життя, порушувати закон, вживати алкоголь та наркотики. Рівень підліткової злочинності в Україні є доволі високим. Щороку, близько 18000 дітей віком до 18 років вступають у конфлікт із законом.

Метою нашої діяльності є профілактиктична робота з підлітками, які скоїли правопорушення, запобігання протиправній та антисоціальній поведінці, ресоціалізація та реінтеграція їх у суспільне життя. Для відновлення порушених соціальних зв’язків ми залучаємо сім’ю та громаду, надаємо соціальну підтримку підліткам на шляху їх самовизначення.

В ході проведеного заходу учасники отримали інформацію про позитивні та негативні сторони вживання алкогольних напоїв, дізналися про наслідки  та вплив алкоголю на життя людини. Підлітки приймали активну участь в обговоренні поставлених питань, висловлювали власну думку щодо вживання алкогольних напоїв. Наприкінці зустрічі учасники дійшли до висновку, що негативні наслідки вживання алкоголю переважають короткотривале задоволення, яке буває в стані сп’яніння. Здоровий спосіб життя є запорукою успішного майбутнього!

Бірюк Л.В.

Вам понравиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *