Програма СЕТА у дії | Якимівський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
25 Янв, 2018

Програма СЕТА у дії

В рамках співробітництва між Національним університетом «Києво-Могилянська академія» та університетом Джонса Хопкінса в Україні  розроблена програма психологічної допомоги для ветеранів АТО та членів їх сімей, а також для внутрішньо переміщених людей у Києві, Запоріжжі та Харкові (програма СЕТА). Люди, які приймали участь у воєнних діях на сході України, стикаються з наслідками стресу. Це – нормальні переживання. Проте чим довше людина знаходиться в стані напруги, тим гірші наслідки для психологічного здоров’я та виникають складнощі з пристосуванням до мирного життя. Програма СЕТА допомагає долати наслідки стресу та відновити власні ресурси для розвитку та життєдіяльності.

Директор Якимівського ЦСССДМ Волошко Наталя Сергіївна, маючи освіту практичного психолога, пройшла навчання за програмою СЕТА та успішно втілює отриманні знання, проводячи психотерапевтичні сесії для демобілізованих учасників АТО.

Результати участі в програмі безоплатної психологічної допомоги СЕТА можна оцінити з відгуків самих учасників АТО. Наводимо один із них:

«Хорошая  программа. Мне понравилось и помогло. Стал более спокоен, тяга к спиртному стала значительно меньше. Научился (немного) контролировать эмоции. Жена тоже заметила изменения в лучшую сторону. Ребята! Пробуйте и меняйтесь к лучшему. Дорогу осилит идущий! Спасибо людям, которые нас делают лучше».

Андрій К., учасник АТО, програма СЕТА

Ми сподіваємось, що слова конкретної людини, яка опанувала наслідки воєнного стресу, надихнуть і Вас!

Бірюк Л.В.

Вам понравиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *