Просвітницький захід для батьків з дітьми «Школа безпеки влітку» | Якимівський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
27 Июл, 2016

Просвітницький захід для батьків з дітьми «Школа безпеки влітку»

26.07.2016 року в Якимівському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді був проведений захід для батьків з дітьми шкільного віку на тему «Школа безпеки влітку». Питання безпеки в період літніх канікул є досить актуальним, оскільки діти більше часу проводять без нагляду дорослих. Батьки не завжди навчають дітей правилам поведінки на воді, застережливим заходам поводження з вогнем, а також елементарним принципам спілкування зі сторонніми людьми. Тому знати про техніку безпеки в різних аспектах повсякденного життя важливо, як для дітей, так і для дорослих.

Як відомо, дітей навчають не слова, а дії. Якщо батьки вимагають від дитини безпечного поводження з вогнем, а самі не дотримуються правил пожежної безпеки, залишають єлектроприлади увімкненими, виходячи з дому, то діти скоріш за все внаслідують їх приклад, а не словесні застереження.

На груповому заході ми розглянули різні аспекти безпечної поведінки дітей влітку через перегляд тематичних мультфільмів «Фокс і Трот поспішають на допомогу», обговорення застережливих заходів на водоймах, проведення вікторини «Правила пожежної безпеки». Діти з зацікавленням дивились мультфільм та жваво приймали участь в опитуванні. Як з’ясувалось наприкінці заходу, діти є більш обізнаними в правилах безпечної поведінки, ніж їх батьки! Завершуючи зустріч, ми визначили переможця вікторини та заоходили дітей невеличкими подарунками.

Л.В. Бірюк

IMG_1963IMG_1964

Вам понравиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *