Результати Всеукраїнської акції «Серце до серця» | Якимівський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
19 Сен, 2016

Результати Всеукраїнської акції «Серце до серця»

Якимівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді інформує, що з 4 по 24 квітня 2016 року проходила ХІ Всеукраїнська акція «Серце до серця», метою якої був збір коштів на закупівлю обладнання в реанімаційні відділення дитячих лікарень. Якимівський район не лишився осторонь від цієї важливої події. Завдяки активній участі громади, більшості організацій та установ смт. Якимівка було зібрано 2739 грн.

Особливу подяку хочемо висловити трудовим колективам Якимівського відділення поліції, Якимівського РЕМу та підприємства «Якимжилсервіс» за їх вагомий внесок в добру справу.

За результатами проведеної акції, серед 20-ти районних центрів Запорізької області Якимівський район займає 4 сходинку, що свідчить про небайдужість наших земляків до суспільно-важливих проблем. Слід відзначити, що Запорізька область – посідає почесне третє місце по кількості зібраних грошей у Всеукраїнському рейтингу. Загалом по Україні зібрано понад 3 мільйони гривень, які вже витрачено на таке важливе для хворих діток реанімаційне обладнання. Запорізька обласна дитяча лікарня не стала виключенням і вже отримала сучасне обладнання, яке обов’язково допоможе лікарям врятувати більше діток.

Приголомшливі результати акції довели, що кожен з нас може змінити світ на краще, якщо ми будемо в єдності. Дуже тішить в наш час те, що ми – звичайні пересічні громадяни, не втратили людяність, безкорисність та віру в добру справу!

 

Вам понравиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *