Семінар в центрі зайнятості — Протидія торгівлі людьми | Якимівський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
12 Июл, 2017

Семінар в центрі зайнятості — Протидія торгівлі людьми

12.07.2017 року в Якимівському районному центрі зайнятості пройшов семінар для безробітних громадян, які перебувають на обліку, на тему «Протидія торгівлі людьми». Проводили захід директор Якимівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Волошко Наталя Сергіївна та представник Управління соціального захисту населення Манько Віктор Володимирович.

Торгівля людьми, поширена проблема в нашому суспільстві, є сучасною формою рабства та найприбутковішим видом кримінального бізнесу в світі після наркоторгівлі. Безробітні громадяни є групою ризику для торгівців людьми, адже в пошуках заробітків за кордоном, українці часто стають жертвами мошенників та ризикують власним життям. Жінки частіще попадають в сексуальне рабство, а чоловіки — на примусову фізичну працю в страни Європи, Америки та Ближнього Востоку.

За данними представництва Міжнародної организації з міграції в Україні, в 2016 році від торгівлі людьми постраждало 491 українець . Цей показник нижче, ніж в минулі роки (в 2015-му було зареєстровано 740 постраждалих). Більше всього жертв торгівлі людьми було в 2007 році (1 121) та 2010 (1 085) роках. Найнижчий показник зафіксований в 2000 году — 42 особи.

Волошко Н.С. розповіла присутнім про форми торгівлі людьми, ланцюг злочинних дій торгівців та способи, як уникнути цього явища. Манько В.В. повідомив про статистику в Україні, а також повідомив, куди звернутись за допомогою, якщо ви потрапили до лав мошенників з торгівлі людьми.

Подібний захід є дуже корисним, особливо для громадян, які в пошуках заробітку готові виїхати з країни. Ніякі гроші не варті здоров’я та життя людини!

Бірюк Л.В.

Вам понравиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *