Сімейний патронат. Швидка сімейна допомога | Якимівський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
29 Сен, 2017

Сімейний патронат. Швидка сімейна допомога

27 вересня 2017 року відбувся інформаційно-просвітницький захід для трудового колективу Якимівської центральної районної лікарні на тему «Сімейний патронат. Швидка сімейна допомога». Ведуча заходу Волошко Наталя Сергіївна роз’яснила присутнім, що таке патронатна сім’я. Патронат, як нова прогресивна форма сімейного виховання, покладає на себе завдання – показати дитині ідеальну модель сім’ї та сприяти в налагоджені її зв’язків з біологічною родиною.

Учасники заходу отримали змістовну інформацію, як можна стати патронатним вихователем, яку підтримку надає держава професійним батькам, адже поняття патронат представляє собою виховання дитини за оплату, тобто потребує від патронатного вихователя достатнього рівня компетенції з питань розвитку дитини. Даний вид послуги не повинен перевищувати 3-6 місяців стосовно окремої дитини.

Маємо сподівання, що інформування про патронатну сім’ю – це перший крок до переходу на нові більш гуманні форми сімейного виховання, адже сформувати уявлення про справжню міцну та щасливу родину можна лише на власному досвіді проживання в сім’ї!

Вам понравиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *