Сім'я – це найбільший скарб і найвища людська цінність | Якимівський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
27 Май, 2019

Сім’я – це найбільший скарб і найвища людська цінність

15 травня відзначається Міжнародний день сім’ї. Адже з сім’ї починається життя людини. Вона – джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, те, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина.

В Якимівському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Якимівської селищної ради 15 травня було проведено тренінг  на тему «Сім’я та сімейні цінності» для сімей, які опинились у складних життєвих обставинах та перебувають на обліку. Під час заходу батьків ознайомили з поняттями «сім’я», «сімейні цінності», «психологічний клімат сім’ї», основними функціями та типами сімей. В дружньому колі учасники тренінгу приміряли на собі різні соціальні ролі, активно обмінювались думками і обговорювали шляхи до створення позитивного психологічного клімату в їх сім’ях.   В процесі виконання вправи «Дерево сімейних цінностей» кожен з присутніх обрав найголовніші для своєї родини та прийняв участь у створенні колективного колажу «Ідеальна сім’я». По завершенні тренінгу фахівці із соціальної роботі побажали, щоб в усіх сім’ях завжди жили любов, терпіння і повага.

Вам понравиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *