Соціальні ролі жінки | Якимівський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
10 Окт, 2017

Соціальні ролі жінки

У рамках співпраці з Якимівським районним центром зайнятості, Якимівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді реалізує гендерно чутливий підхід до надання соціальних послуг жінкам, які мають статус безробітних. Волошко Наталя Сергіївна – директор ЯРЦСССДМ, проводить цикл просвітницьких заходів під назвою «Я – успішна жінка».

05.10.2017 р. відбулося перше заняття для безробітних жінок на тему «Соціальні ролі жінки». Основна мета заходу – розвіяти гендерні стереотипи жінок та мотивувати до змін, які допоможуть жінці ефективно інтегруватися до умов сучасного сьогодення.

В нашому суспільстві в свідомості українців сформувалися усталені погляди щодо ролі жінки, яка обмежується вихованням дітей, вирішенням побутових проблем, веденням домашнього господарства. Однак особистість жінки в подібних рамках не має потенціалу для розвитку. Відкрити для себе нові горизонти життя можливо, лише розвіявши ці стандарти. Жінка так само може досягати вершин в професійній сфері, навчатися та реалізовувати нові види діяльності, які затребувані саме в наш час, і як результат, отримувати винагороду у грошовому еквіваленті. Саме до цього мотивує учасників заходу Волошко Н.С. Гендер розглядається як додатковий ресурс для жінок, які можуть зайняти більш активну позицію в професійній сфері, тим самим просунутись по кар’єрним сходинкам. А самореалізація, як визначає піраміда А.Маслоу, це найвищий рівень розвитку людини, вираження її потенціалу!

Учасниці заходу мають можливість розширити свій світогляд, підвищити рівень власних амбіцій та вимог, тим самим зростаючи як особистість!

На наступних заняттях даного циклу будуть розглядатися питання «Психологічних чинників поведінки» та Технології працевлаштування».

Бірюк Л.В.

Вам понравиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *