Співпраця центру з відділом пробації — запорука ефективної профілактики правопорушень | Якимівський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
1 Авг, 2017

Співпраця центру з відділом пробації — запорука ефективної профілактики правопорушень

28.07.2017р. на базі Якимівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді пройшов круглий стіл зі спеціалістами Якимівського районного відділу з питань пробації. Метою зустрічі було удосконалення співпраці центру з суб’єктами соціальної роботи, які працюють з неповнолітніми правопорушниками та особами молодіжного віку, осудженими до покарання без позбавлення волі. Своєчасна та якісна профілактика правопорушень зменшує ризик повторних злочинів та допомагає людям більше не йти хибним шляхом, а шукати в собі ресурси для покращення рівня свого життя правовими способами.

Директор ЯРЦСССДМ Волошко Наталя Сергіївна та начальник відділу з питань пробації Перетятко Наталя Валеріївна запланували спільні профілактичні заходи з молоддю та неповнолітніми порушниками закону, домовилися про сумісні інспектування осіб даної категорії.  Ми вважаємо, що лише завдяки плідній співпраці можна досягти стійких позитивних результатів в профілактичній роботі.

Бірюк Л.В.

Вам понравиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *