Вибір професійного шляху! | Якимівський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
12 Окт, 2017

Вибір професійного шляху!

12 жовтня 2017 року були проведені інформаційно-просвітницькі заходи для старшокласників на тему «Профорієнтація підлітків», організовані Якимівським районним центром зайнятості за участю Якимівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Правильно обраний професійний шлях – це запорука успіху в майбутньому! Лише працюючи за покликом серця можна отримувати не тільки грошову винагороду, але й моральне задоволення від результатів власної діяльності. Ведучі заходу закликали учнів зробити усвідомлений вибір професії, відповідно до своїх інтересів (ХОЧУ), знань та умінь (МОЖУ), актуальних потреб сучасного ринку праці (ПОТРІБНО). Фахівець із соціальної роботи центру соціальних служб Бірюк Людмила Василівна розповіла про основні типи професій та риси характеру, які відповідають тій чи іншій сфері професійної діяльності. Провідний спеціаліст з питань зайнятості Якимівського ЦЗ Богушко Наталя Володимирівна повідомила підлітків про вакансії, які на сьогоднішній день найбільш затребувані  — це професії в сфері будівництва, сільського господарства та ІТ-технологій.

В формі гри та тестування учасники заходу мали змогу ознайомитись з різноманітним світом професій, дізналися більше про власні професійні орієнтації. Зустріч з учнями 9-11 класів пройшла дружній та привітній атмосфері. Сподіваємося, що проведені заходи допоможуть підліткам, які ще не визначилися з професією, знайти свій шлях, а тим, хто вже зробив вибір – переконатися в його правильності!

Бірюк Л.В.

Вам понравиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *