Вибір професійного шляху | Якимівський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
23 Фев, 2017

Вибір професійного шляху

22.02.2017 року спеціалістами Якимівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Якимівського районного центру зайнятості були проведені профорієнтаційні заходи для старшокласників в загальноосвітніх школах району (Шелюгівській та Охрімівській ЗОШ).

В ході проведення занять провідний спеціаліст центру зайнятості Богушко Наталя Володимирівна розповіла учням про актуальні вакансії на ринку праці, запропонувала пройти тестування на визначення професійних орієнтацій підлітків та розповіла про можливість отримання професії за направленням центру зайнятості.

Фахівець із соціальної роботи ЯРЦСССДМ Бірюк Людмила Василівна проінформувала старшокласників щодо основних типів професій. Під час бесіди було проаналізовано взаємозв’язок темпераменту людини з обраною професією, як особливості характеру впливають на вибір життєвого шляху. Також, обговорили з учнями, як не помилитись при виборі професії і те, що слід враховувати 3 компоненти: власні бажання (ХОЧУ), здібності (МОЖУ) та попит на ринку праці (ТРЕБА).

Учні проявляли зацікавленість в процесі занять. Особливо жваво вони сприймали практичні вправи та тестування, спрямовані на професійне самовизначення. Зустрічі в обох школах пройшли в дружній привітній атмосфері. Богушко Н.В. запросила дітей на екскурсію до центру зайнятості та проходження індивідуальної діагностики професійних здібностей, що допоможе підліткам обрати професію своєї мрії. Маємо сподівання, що проведена просвітницька робота допоможе молоді правильно зробити свій життєвий вибір та стати успішними в майбутньому!

Бірюк Л.В.

Вам понравиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *