Виховний захід для батьків «Відповідальне батьківство» | Якимівський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
26 Сен, 2016

Виховний захід для батьків «Відповідальне батьківство»

22 вересня відбувся профілактичний захід для батьків з сімей, які потрапили до складних життєвих обставин на тему «Відповідальне батьківство». Подібні заходи проводяться спеціалістами центру соціальних служб щомісяця. Вони спрямовані на підвищення виховного потенціалу батьків, формування у них свідомого ставлення до задоволення потреб дитини та належного виконання батьківських обов’язків.

Процес виховання не може бути ефективним без розуміння вікових особливостей розвитку дитини, тому цьому питанню ми приділяємо особливу увагу. Під час зустрічі було проведено тестування, завдяки якому учасники мали змогу дізнатися, якого стилю виховання дотримуються вони у своїх сім’ях. Також, батьки отримали корисні рекомендації, які допоможуть виховувати дітей на принципах любові та поваги, м’яко контролюючи та спрямовуючи дитину на вірний шлях. Разом з учасниками заходу ми розглянули «шляхи до серця дитини», такі як лагідний дотик, добре слово, час, проведений разом, подарунок до свята та допомога. Наприкінці заняття батьки поділилися думками, як вони можуть похвалити своїх дітей (вправа «Похвала»). На цій позитивній ноті ми завершили нашу зустріч та зробили висновок, що виховати успішну, добру, впевнену в собі людину можна тільки завдяки щирій любові до дитини та увазі до її особистості!

Бірюк Л.В.img_2016

Вам понравиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *