Всесвітній день дитини | Якимівський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
20 Ноя, 2018

Всесвітній день дитини

20 листопада відзначається Всесвітній день дитини. Його основна мета — ще раз нагадати про необхідність об’єднання зусиль всіх країн для вирішення проблеми збереження здоров’я дітей, забезпечення їм нормального рівня життя і розвитку. А також підкреслити, що однією з найважливіших завдань держави є охорона неповнолітніх від будь-яких видів насильства та дотримання їх законних прав і інтересів.

Якимівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було організовано свято для прийомних батьків, опікунів та батьків-вихователів Якимівської селищної ради. Загалом на території Якимівської об’єднаної територіальної громади мешкає 65 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування у  35 опікунів, двох прийомних сім’ях та дитячому будинку сімейного типу.

На святі панувала атмосфера тепла та щирості. Учасники приймали активну участь в ході заходу, ділилися власними думками, почуттями та досвідом. Спеціалісти центру проінформували щодо п’яти шляхів до серця дитини (дотик, слова, час, допомога, подарунок) і наголосили на тому, що основна задача батьків – обрати саме ту «мову», яка веде до серця саме їх дитини. По завершенні свята, завдяки фінансової підтримки Якимівського селищного голови Громихіної В.М., усі присутні отримали подарунки (м’ячики та настільні ігри), які дозволять усім членам родини різного віку почувати себе членами однієї спортивної, творчої, веселої команди під назвою «сім’я». А також було вручено подарунковий сертифікат на комунальне житло особі з числа дітей-сиріт Руденку Сергію Олександровичу.

Пам’ятайте, що «життя коротке, але людина знов і знов переживає його у своїх дітях» (В.А. Сухомлинський). Діти – це найбільше щастя, яке тільки може бути в житті кожної людини.

М.В. Діденко

Вам понравиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *