Всесвітный день боротьби з торгівлею людьми | Якимівський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
2 Авг, 2017

Всесвітный день боротьби з торгівлею людьми

02.08.2017 року на базі Якимівського районного центру зайнятості пройшов круглий стіл з залученням представників управління соціального захисту населення  Якимівської РДА та центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, присвячений Всесвітньому дню боротьби з торгівлею людьми. Безробітні громадяни – найбільш вразлива категорія, яка може потрапити в трудове рабство, тому ця тема обговорюється саме в центрі зайнятості за участю громадян, які перебувають на обліку як безробітні.

Директор Якимівського РЦСССДМ Волошко Наталя Сергіївна розповіла про форми трудової експлуатації, послідовність злочинних дій торгівців людьми. В ході обговорення ведучі з учасниками заходу визначили основні причини, які підштовхують наших співвітчизників вирушати на заробітки за кордон, серед яких, невдоволеність власним фінансовим становищем та рівнем життя, бажання заробляти більше, допомогти родині. Спеціаліст УСЗН Манько Віктор Володимирович наголосив, що слід підвищувати свою правову обізнаність, щоб не потрапити в трудове рабство. Нехтуючи власними правами, здоров’ям, сімейними цінностями заради великих грошей, заробітчанин ризикує стати жертвою торгівців людьми.

Проблема трудової експлуатації дуже актуальна в наш час. Перший крок до її подолання – обговорення проблеми торгівлі людьми та підвищення юридичної грамотності громадян, знання власних прав та обов’язків в трудовій діяльності.

Фахівець із соціальної  роботи                                               Л.В.Бірюк

Вам понравиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *