Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства | Якимівський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
27 Ноя, 2017

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства

Щороку з 25 листопада по 10 грудня в Україні відзначається акція «16 днів проти насильства», в межах якої центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводить просвітницькі заходи, спрямовані на попередження та подолання насильства в сім’ї. Всеукраїнська акція поєднує в собі заходи проти насилля по відношенню до жінок та дії по захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від статі, є порушенням прав людини.

25 листопада у всьому світі відзнасається Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства над жінками. Ця дата відзначається після трагічної загибелі трьох сестер Мірабаль, які були жорстоко убиті під час диктатури домініканського правителя Рафаеля Трухільо в 1960 році.

1 грудня — Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Вірус імунодефіциту людини та синдром набутого імунодефіциту стрімко поширюється у всьому світі.

2 грудня — Міжнародний день боротьби за відміну рабства.

6 грудня — роковини з дня «Монреальської різанини», коли 14 жінок-студенток були убиті злочинцем тільки за те, що «вони були феміністками».

10 грудня — Міжнародний день прав людини. Саме в цей день в 1948 році була підписана Декларація про права людини.

Мета щорічної акції «16 днів проти насильства» — привернути увагу суспільства до актуальної в Україні проблеми подолання сімейного насилля, насильства над жінками, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав жінок та чоловіків!

Проблема насилля в сім’ї є досить гострою для українського суспільства. Прояви насилля та жорстокості в родині не тільки порушують її цілісність, але і стають передумовою злочинності в суспільстві в цілому. Найгірше те, що від сімейного насилля страждають діти, оскільки вони переносять цей негативний досвіт в особисте життя.

.

Вам понравиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *