ЯК СТАТИ УСПІШНИМ? | Якимівський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
28 Май, 2019

ЯК СТАТИ УСПІШНИМ?

     22.05.2019 року в Якимівському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Якимівської селищної ради для осіб, які засудженні до покарань не пов’язаних з позбавленням волі та перебувають на обліку в Якимівському районному відділі філії ДУ «Центр пробації» було проведено груповий захід на тему: «Як стати успішним». У заході прийняли участь директор центру – Н.С. Волошко, фахівець із соціальної роботи – О.В. Хлопко та ст. інспектор ДУ «Центр пробації» — С.В. Андреєва.

    Метою бесіди було визначення учасниками заходу поняття «успіх», власних критеріїв успішності та якостей успішної людини.

    Фахівець із соціальної роботи розповіла присутнім, що поняття «успіх» прийшло в психологію з повсякденного життя. Його значення пов’язано з поняттям «встигнути». «Успішний» — значить робити щось вчасно, погоджувати свої плани і прагнення з реальними координатами життєвого часу. Були обговоренні такі питання: що значить досягти успіхів?, що впливає на досягнення успіхів?, які перешкоди можливі на шляху досягнення бажаного?

    Директор центру соціальних служб  розповіла про критерії успіху, що існує два види критеріїв – зовнішній та внутрішній. Зовнішній критерій – це матеріальне і соціальне благополуччя людини, а внутрішній – відчуття гармонії власного життя.

     Умовно засуджені прийшли до висновку, що треба мати мрію, спиратись на власні знання і уміння та докладати максимум зусиль для того, щоб досягти своєї мети.

    Директор Якимівського РЦСССДМ побажав учасникам заходу стати успішними людьми.

                                   Фахівець із соц. роботи    Якимівського РЦСССДМ                        
   Хлопко О.В.

Вам понравиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *