Якимівське бюро правової допомоги Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги інформує: | Якимівський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
17 Фев, 2017

Якимівське бюро правової допомоги Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги інформує:

1 вересня 2016 року в смт. Якимівка по вул. Центральна, 93 розпочав свою роботу відділ «Якимівське бюро правової допомоги». Нещодавно відбулись зміни до ЗУ «Про безоплатну правову допомогу». Мета цих змін — посилення соціальних гарантій шляхом розширення кола осіб, які мають право на гарантовану державою безоплатну вторинну правову допомогу. Насамперед, мова йде про внутрішньо переміщених осіб та осіб, які до сьогодні лише претендували на отримання такого статусу. Така ж соціальна гарантія встановлена для осіб, які претендують на отримання статусу учасника бойових дій. Крім того, безоплатна вторинна правова допомога ветеранам війни, у тому числі учасникам бойових дій, іншим особам, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», надаватиметься не лише з питань їх соціального захисту, як це було до прийняття зазначених змін, а з будь-яких інших питань. Також тепер враховуватиметься середньомісячний дохід особи, яка звертається за допомогою, а не середньомісячний сукупний дохід сім’ї. Особа матиме право отримати доступ до безоплатної вторинної правової допомоги, якщо її дохід не перевищує двох прожиткових мінімумів. Інвалід матиме право, якщо отримує пенсію або соціальну допомогу у розмірі, що не перевищує двох прожиткових мінімумів для непрацездатних осіб. Контактний телефон відділу для звернень — (06131)9-17-11

Всі внутрішньо переміщені особи та громадяни України, які звернулись із заявами про прийняття їх на облік як внутрішньо переміщених осіб до моменту отримання довідки зі статусом ВПО, мають право безоплатно отримати юридичну консультацію у разі виникнення питань правового характеру та скористатися послугами адвоката, які оплачує держава, попередньо підтвердивши належність до категорії. Для цього необхідно звернутися до Якимівського бюро правової допомоги.

З 5 січня 2017 року всі учасники бойових дій та особи, які звернулися для отримання статусу особи, на яку поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» в разі виникнення правових питань та за необхідності скористатися послугами адвоката за рахунок держави, можуть звернутися до Якимівського бюро правової допомоги, яке знаходиться за такою адресою:

71502, Запорізька область, смт. Якимівка, вул. Центральна, б. 93.

Телефон: (06131) 9-17-11

Е: iakymivske@legalaid.zp.ua

Адреса: 71502, Запорізька область, смт. Якимівка, вул. Центральна, б. 93.

Телефон: (06131) 9-17-11

 

 

 

 

 

 

Вам понравиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *