З любов'ю до дітей | Якимівський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
1 Июн, 2018

З любов’ю до дітей

Традиційно головним інститутом  виховання дитини є сім’я. Те, що людина в дитячі роки отримує в сім’ї, зберігає  впродовж свого життя. Проте сім’я може бути не тільки позитивним фактором виховання, але, нажаль, і негативним. Позитивний вплив на особистість дитини полягає в батьківській любові та турботі.  Адже усі ми потребуємо любові. Ми сумніваємося, що нас люблять, коли не чуємо на свою адресу слів «Я тебе люблю». У любові жити краще, долати труднощі легше. Любов лікує, надихає, надає сил. Особливо вона потрібна дітям, оскільки батьківська любов відіграє важливе значення у вихованні.

Саме тому в Міжнародний день захисту дітей в  Якимівському районному  центрі  соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Якимівської селищної ради було проведено  груповий захід  для батьків та дітей, які знаходяться на обліку у центрі, на тему «З любов’ю до дітей».  Метою заходу було підвищення культури сімейних відносин, формування навичок самовираження батьківської любові  та емоційної підтримки дітей зі сторони батьків.

В ході заходу фахівці з соціальної роботи інформували щодо різновидів батьківської любові, разом з батьками підбирали найтепліші та лагідні слова для їх дітей, розглянули основні види проявів батьківської любові .  Тим часом діти порадували всіх присутніх  своїми малюнками на тему «Щасливе дитинство». Дитячий світогляд, зображений в їх роботах,  став найкращим подарунком для  батьків. По завершенні  учасники заходу переглянули соціальний відеоролик «Бережіть своїх дітей!».

Захід відбувся у дружній атмосфері:  батьки розширили свої знання та обмінялися думками й досвідом, а діти, звісно, не залишились без подарунків до свята.

Діденко М.В.

Вам понравиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *