Захід для директорів загальноосвітніх шкіл, завідуючих дитячих дошкільних закладів Якимівської селищної ради | Якимівський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
23 Апр, 2018

Захід для директорів загальноосвітніх шкіл, завідуючих дитячих дошкільних закладів Якимівської селищної ради

З метою підвищення рівня інформованості щодо проявів насилля, збільшення фактів жорстокого поводження над дітьми та якісного впровадження  державної політики у сфері попередження насильства в сім’ї був організований семінар з усіма суб’єктами надання  соціальної допомоги для керівників шкіл Якимівської селищної ради та дошкільних закладів громади. До присутніх  (30 осіб) були проведені правові чинники у даному напрямку, визначена взаємодія щодо виявлення факту порушення прав та свободу дитини або дорослого. Зазначено, що насилля – це не одноразова дія, це – процес, що складається з циклів (примирення, налагодження стосунків, відновлення рівноваги), які тримаються на продовженні стосунків потерпілої (го) та кривдника. Констатували, що насильство завжди відбувається протягом тривалого проміжку часу і має тенденцію до зростання.

Підсумовуючи доповіді – головного спеціаліста служби у справах дітей Якимівської РДА Таран О.В., головного спеціаліста УСЗИ Якимівської РДА Манька В.В., начальника сектору превенції Якимівського ВП Мелітопольського ВПГУКП в  Запорізькій області Сергієнко  О.Ж., директора Якимівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Якимівської селищної ради Волошко Н.С., — начальник відділу освіти, молоді та спорту Якимівської селищної ради Тимків О.В. зазначив, що тепер всі керівники шкільних та дошкільних закладів ознайомлені з механізмом взаємодії з питань попередження насильства над дітьми та насилля як соціального явища.

Діденко М.В.

Вам понравиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *