Зміцнення батьківського потенціалу | Якимівський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
13 Апр, 2017

Зміцнення батьківського потенціалу

12.04.2017 року відбувся черговий захід для батьків, які виховують малолітніх дітей та перебувають у складних життєвих обставинах. Мета заходу — сприяти в зміцненні виховного потенціалу батьків, розширити їх знання щодо прав дитини, сформувати свідоме ставлення до виконання батьківських обов’язків.

Під час заходу спеціалісти центру обговорили з батьками основні потреби дітей, розглянули піраміду потреб А. Маслоу. Учасникам заходу була представлена презентація по правам дитини за Міжнародною конвенцією ООН. Наголошено на основних обов’язках батьків перед дітьми та проінформовано їх про відповідальність за неякісне виконання батьківських обов’язків.

Наприкінці зустрічі, ми провели психологічну вправу «Колесо життя», яка допомагає людині реально оцінити свої ресурси, зрозуміти свої сильні і слабкі сторони. Ажде, крім того що ми є батьки, ми також виконуємо в житті багато інших соціальних ролей. Важливо розвивати свої ресурси в різних сферах, як в сім’ї, так і в професійній діяльності, в спілкуванні з оточенням та інше. Учасники заходу активно приймали участь в проведенні заходу, обмінювались думками, ділилися своїми проблемами в вихованні дітей.

Бірюк Л.В.

 

Вам понравиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *