Зміцнення батьківського потенціалу | Якимівський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
12 Янв, 2017

Зміцнення батьківського потенціалу

12.01.2017 року був проведений просвітницький захід для батьків, які перебувають в складних життєвих обставинах на тему «Зміцнення батьківського потенціалу». Сім’я — це фундамент для формування особистості в майбутньому. Ті цінності, які виховуються в родині, будуть супроводжувати людину протягом всьго життя, впливати на її поведінку, стосунки з оточуючими. Тому важливо, щоб батьки розуміли всю відповідальність, яку вони несуть перед своїми нащадками.

Сумна статистика розлучень в Україні (53% сімейних пар розлучилися за 20 років незалежності держави) має бути стимулом для зрушень в формуванні міцного інституту сім’ї, поширення в суспільній свідомості сімейних цінностей та моделі щасливої дружньої родини.

На проведеній зустрічі в ході обговорення ми розглянули основні батьківські обов’язки та відповідальність батьків за їх невиконання, проінформували учасників про базові потреби дитини, які мають задовольнятися в будь-якому разі, та про потреби в любові, розвитку, визнанні, без яких не можливо виховати щасливу успішну людину.

Окремим питанням розглянули вплив алкоголю на побудову сімейних стосунків та виховання дитини. Разом з учасниками заходу ми визначили позитивні та негативні аспекти вживання алкоголю та прийшли до висновку, що шкода від зловживання спиртними напоями значно переважає короткотривале задоволення. Найголовніше розуміти, що в сім’ї, де батьки мають проблеми з алкоголем, страждають діти, порушуються їх права, не задовольняються потреби в належному харчуванні, догляду, потреби в безпеці, спілкуванні та розвитку.

Сподіваємося, що батьки після зустрічі усвідомили власну відповідальність за своїх дітей і в подальшому будуть дотримуватись наданих рекомендацій!

Бірюк Л.В.

Вам понравиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *